Temat: [Mondeo 2000-2007] Opony zimowe - jakie...?
View Single Post
Stary 08-09-2013, 09:04   #744
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Opony zimowe - jakie...?

Cytat:
Napisał kuba1961 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I dlatego dlatego zamiast Conti nie wiadomo z jakiego kraju może lepiej Sava z solidnej fabryki, to też Conti.
Conti to conti a sava to goodyear coś pomyliłeśGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poza tym np. W Rumuni gdzie produkują min continentala mają jedną z najnowocześniejszych i najnowszych fabryk w europie.
Co do różnicy cen to bzdura, jest wolny rynek i każdy może sprzedawać po ile zechce, stąd te różnice. Jest jeden cennik i od niego ustala się rabaty. Nie ma innego dla opon z Rosji a innego z Finlandii.
Nie czepiam się, każdy może mieć swoje zdanie, ale śmieszy mnie takie podejście do tematu.
Nie ma przepisu że montowane opony muszą pochodzić z jednego kraju, a to oznacza że muszą mieć te same parametry zarówno te z Polski i te z Francji. I zapewniam Was że renomowani producenci dbają o kontrolę jakości w swoich fabrykach. Nie moze być że na jednej wychodzą bąble a na drugiej nie. Poza tym jakie bąble? Jeśli mówimy o tych z boku to w 99% procentach to nie jest wina produkty tylko użytkownika.

Frigo 2 jest dobra na śnieg bo jej rzeźba bieżnika to stary GoodYear UG5 sprzed 15 lat. Wtedy najważniejszym kryterium było zachowanie na śniegu.
Widać też jak Goodyear (właściciel Dębicy) ma ją w głębokim poważaniu. GoodYear zdążył od tego czasu wprowadzić UG6 , UG7 , UG7+, UG8....

Nie wiem jak w przypadku Nokiana , nie mam z nią zbyt dużo do czynienia. W Rosji jest wszystko możliwe ,więc być może różnice są...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się






Ostatnio edytowane przez jvc ; 08-09-2013 o 09:11
jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem