Temat: [Mondeo 2014- ] Zaprogramowanie lusterka - pochylanie
View Single Post
Stary 12-10-2021, 22:27   #82
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,042
Domyślnie Odp: Zaprogramowanie lusterka - pochylanie

Cytat:
Napisał Parch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...jaki ma dokładnie numer moduł...
Moduł PDM jest poprawny, miał soft 'od czapy', ale został ograny poprawnym i mimo, że są to moduły pod 'pochylanie' (tak wynika z notatek Kolegów), to nijak się nie da zapisać w module pozycji pochylania...
Mam jeszcze taki pomysł, by ewentualnie 'unieważnić' w konfiguracji zapamiętane pozycje dla 4 pamięci (jakby wyczyścić pamięć ustawień lusterek w obu modułach drzwi) i wtedy zobaczyć czy to nie pomoże...

Trochę podobnie miałem w poliftowych modułach drzwiowych w moim Fusion Energi 2018 - tam w konfiguracji podawane były wprost koordynaty ustawienia lusterka dla poszczególnych pamięci, przy konfigurowaniu pochylania niezbędne było 'wpisanie z palca' jakichś koordynat i dopiero wtedy dało się zaprogramować popraną pozycję lusterka do pochylania.
W przedliftowych modułach nie ma w konfiguracji tych koordynat a są jedynie flagi 'zapamiętania w poszczególnych pamięciach'. Te flagi można by spróbować wyczyścić i zobaczyć co się stanie...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem