Temat: [Focus 1998-2004] 1.8 TDDI, jak używać.
View Single Post
Stary 22-12-2017, 12:46   #10
Ossa79
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 21-12-2017
Skąd: Świebodzin
Model: Focus MK1
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 1999
Postów: 30
Domyślnie Odp: 1.8 TDDI, jak używać.

Cytat:
Napisał maciej_b Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sądzisz że na fabrycznie nowy?
Ja miałem z 2001 i sprzedałem w 2016 z 365000 km (z papierów mogłem dołozyć ok 50000 km).
Dążę do czego innego (nie chcę udowadniać że przebieg jest inny, nie o to chodzi) mianowicie te silniki dają radę do 400000-500000 km jeśli są traktowane z uwagą. Więc masz jako taki pogląd na spodziewany stan silnika.
Poza tym nowy nabytek to sie ciesz. Jeśli zawieszenie jest ok, to polubisz to auto... ale licz się również z możliwymi kosztami przynajmniej na początku - chociaż nie wiem jakie masz podejście do samochodów, ja mam małą korbę... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz napisać o jakich kosztach mówisz?
Auto kupiłem od kolegi, który sam przy nim dużo robił, Fordzik jest w dość dobrym stanie, zawieszenie nie stuka (w bagażniku słychać jakieś stuki, ale nie wiem co to) zawieszenie ma dobre, bardzo małe ślady (jednostki) korozji.
Czy fabrycznie nowy? Nie wiem, ale wygląda dobrze. Suchy i nie poskładany byle jak.
Ossa79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem