Temat: [2,0 i 2,2 TDCi] Lekkie Dławienie :)
View Single Post
Stary 31-01-2011, 22:52   #26
jendrekmak
ford::expert
 
Avatar jendrekmak
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: 2x Citroen C5 Tourer
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: 2012
Postów: 3,965
Domyślnie Odp: Lekkie Dławienie :)

Cytat:
Napisał witjakl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja stawiam na ten moduł sterowania pedałem gazu - jednak nadal z tym się wożę...
moduł pedału gazu można sprawdzić na komputerze bo powinien wywalić błąd
Cytat:
Napisał Walut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to nie jest argument że był wymieniany rok temu. mój wymieniłem 4 miesiące temu i wiem że znów jest do wymiany, na szczęście nie zacina sie tak abym nie odpalił auta
Cytat:
Napisał CIABAH Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie wydaje mi sie zeby moj egr byl juz zurzyty, bo nie leje syfu do baku, wymienienany byl na org nowy
panowie wymiana egr i lanie dobrego paliwa nie ma tu nic do rzeczy. egr się zasyfia mieszanką sadzy z wydechu i oleju z odmy co daje oleistą gęstą maź. sadza jest wynikiem problemów z prawidłowym spalaniem mieszanki w cylindrach więc krótko mówiąc macie wtedy problem z zasilaniem w paliwo albo powietrze

odniosem się do starych postów ale trudno

Ostatnio edytowane przez jendrekmak ; 31-01-2011 o 22:56
jendrekmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem