Temat: [Mondeo 2000-2007] Gdzie szukać przyczyny parowania szyb
View Single Post
Stary 29-12-2011, 10:59   #18
Dziobaksc
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-07-2011
Model: MK IV Titanium
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 6
Domyślnie Odp: Gdzie szukać przyczyny parowania szyb

Cytat:
Napisał Probo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
darmodziej , jeżeli występuje coś takiego to raczej nie będzie czujnik temperatury ponieważ na LO nie ma znaczenia temp. wewnętrzna. Stawiał bym na uszkodzony panel .
Cytat:
Napisał aprox99 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprawdz po stronie pasazera na przodzie wykladzine pod nogami,odciagnij ja ,pod nia jest gabka z tworzywa sztucznego,na pewno mokra,mialem tak samo i ciagle zaparowane szyby
Wykładzina suchutka

Cytat:
Napisał nkluivert Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja myślę że może być źle założone podszybie po wymianie filtra kabinowego i dostaje się na niego woda(filtr mokry) i po włączeniu nagrzewania szyby parują, zrób też test klimatronika i będzie wiadomo co jest uszkodzone.
Podszybie dobrze złożone filtr suchutki


Wymieniłem panel klimatronika na ten nowszy z żółtą szybą i napisem max i od paru dni wydaje się że problem ustąpił.
Dziękuję za zainteresowanie tematem i sugestie gdzie poszukiwać problemu
Pozdrawiam
Dziobaksc jest offline   Odpowiedź z Cytatem