View Single Post
Stary 03-01-2013, 07:04   #5
Grzaniec
ford::advanced
 
Avatar Grzaniec
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 28-03-2009
Skąd: Ciechanów
Model: Ford Galaxy MK2
Silnik: 2.3 noPb
Rocznik: 2001
Postów: 365
Domyślnie Odp: Zerowanie licznika, podświetlenie zegarów i inne cuda..

Opanowałem dziadka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Znów jest w pełni sił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Sprawdziłem raz jeszcze wszystkie bezpieczniki. Wyciągałem po kolei i oglądałem. W końcu trafiłem...przepalony był bezpiecznik 5A - trzecie poziome gniazdo od prawej strony (w rzędzie tych kilku bezpieczników pod bezpiecznikami ustawionymi pionowo). Nie mam rozpiski pod ręką, bo bym podał oznaczenie tego bezpiecznika - być może komuś się jeszcze przyda.
A do kolekcji objawów przy przepalonym tym bezpieczniku mogę dodać jeszcze brak piszczyka przy włączonych światłach i otwartych drzwiach oraz nieopadająca wskazówka obrotomierza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - po zgaszeniu silnika wskazówka zostawała w okolicach 1000rpm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Grzaniec jest offline   Odpowiedź z Cytatem