View Single Post
Stary 19-03-2023, 18:50   #2912
Nikelajer
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-07-2021
Model: Kuga Mk3 ST Line MY2022
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2021
Postów: 53
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał somer1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy u was po wyłączeniu zapłonu , wycieraczki zostają w dowolnym położeniu, czy wracają do pozycji zero? Czy zdarza się, ze załączają się bez powodu pomimo suchej szyby? I czy czasami nie załączają się automatycznie pomimo opadów, a potem nie dostosowują prędkości do ilości deszczu i pracują z normalną szybkością? Oczywiście wszystko w automacie. regulacja czułości rzadko pomaga.
Nie sprawdzałem umiejscowienia po wyłączeniu zapłonu, ale wycieraczki żyją swoim życiem. Wielokrotnie w ASO zgłaszałem i wg. ich testów (polanie wodą ze szlaucha ogrodowego/popsikanie troche wody na szybę) powodowało, że wycieraczki się uruchamiały więc testy przeszły pomyślne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

nie raz miałem taką sytuację, że cała przednia szyba zawalona wodą po minięciu cięzarówki, a wycieraczki po o wiele za długiej chwili się załączały.. ręczne wymuszenie pracy powodowało, że przez chwilę pracowały tak jak powinno, a po kilkunastu minutach już po swojemu
Nikelajer jest offline   Odpowiedź z Cytatem