Temat: [Galaxy 2015- ] Wilgoć w reflektorach LED
View Single Post
Stary 23-01-2019, 18:34   #9
leon 72
ford::average
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 08-11-2009
Skąd: Wielkopolska , Niemcy Leipzig
Model: Ford Galaxy
Silnik: Diesel 2.0 180km
Rocznik: 2018
Postów: 157
Domyślnie Odp: Wilgoć w reflektorach LED

Cytat:
Napisał micrus_rybnik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
W nowym Galaxy (mam go niecałe 2 tygodnie) w przednich reflektorach w technologii Ford Dynamic Led po kilku dniach używania pojawiła się wilgoć, a w zasadzie sporo wody. Dokładnie widać to na załączonych zdjęciach. Auto jest garażowane, więc nie sądzę by aktualnie niskie temperatury mogły być powodem. Ale pewności nie mam. Wilgoć utrzymuje się cały czas, nawet po dłuższej jeździe. Jak sądzicie - jest to jakaś wada fabryczna, która powinna być usunięta w ramach gwarancji?
Jest to oczywiscie wada producenta i nalezy to jak najszybciej zglosic w serwisie.
Pracuje w servisie Forda ale nie w Polsce i zdarza sie sie to bardzo rzadko, byc moze dzieje sie tak z autami ktore dedykowane sa na polski rynek. Nie ze nasz kraj jakis gorszy ale duzo sie slyszy o produktach zagranicznych ktore kupowane w Polsce maja gorszy badz nieco inny sklad.

Bump:
Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ze swoim fordem męczyłem się 4 lata. Teraz się pukam w czoło na myśl dlaczego tak długo.

Poczytaj ten temat:

https://forum.fordclubpolska.org/sho...d.php?t=290989

Daje to dobry obraz tego jak w tej firmie projektuje się pojazdy. A takich "zonków" jest mnóstwo. :-)
W VW, Audi, Peugeot i innych tez sa afery, "zonki".
Rozumiem ze zawiodles sie na Fordzie ale uwierz mi ze na innej marce tez mozesz sie zawiesc. Wczesniej pisalem ze pracuje w Servisie i osobiscie takich usterek jak autor tematu jeszcze nie widzialem.
leon 72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem