View Single Post
Stary 27-10-2013, 16:31   #7
cormorant
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-04-2012
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2009
Postów: 11
Domyślnie Odp: falujące obroty podczas jazdy, spadek mocy i gaśnięcie silnika - diesel, 2007, 1

Cytat:
Napisał Fordziara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć!
Teraz to auto stoi i w ogóle nie chce odpalić. Zaczęła się świecić żółta lampka silnika. Po przekręceniu kluczyka w stacyjce silnik "kręci" ale nie chce zapalić. Chciałam mu pomóc dodając gazu ale wcale nie reaguje na pedał gazu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszystkie filtry - łącznie z filtrem paliwa - są nowe. A tankuję tylko na Lotosie.
Nie wiem już co robić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej,

Jakiś czas temu miałem te same objawy. Auto traciło moc i gasło. Kręciło ale nie chciało zapalić. W ostatniej fazie zgasło na parkingu i wyskoczyła usterka silnika. Komputer wskazywał zbyt wysokie ciśnienie paliwa w układzie. Padło na czujnik ciśnienia paliwa na szynie. Ostatecznie wystarczyło podoginać styki. Wymiana samego czujnika nie byłaby możliwa ponieważ jest to element nierozłączny (wg serwisu). W serwisie przed diagnostyką sugerowali również na bazie doświadczeń nieszczelność filtra paliwa (nawet tych "lepszych" zamienników) który mógłby zaciągać powietrze.
cormorant jest offline   Odpowiedź z Cytatem