View Single Post
Stary 13-06-2011, 12:47   #7
kundziel
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-03-2010
Skąd: Czarna Białostocka
Model: mondeo
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 1996
Postów: 300
Domyślnie Odp: Jestem lakiernikiem. Chętnie posłużę radą

Tu na drzwiach jak dobrze widzę jest spora wgnioto rysa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Myślę, że taniej zmienić drzwi niż bawić się w naprawę. Co do mat i szpachli, nie jestem ich zwolennikiem ale rozumiem, że chcesz ograniczyć koszty do minimum. Pamiętaj tylko, żeby dobrze usuwać rdzę.

Jeśli chcesz punktowo nanosić bezbarwny lakier, to moim zdaniem jest to bez sensu. Lepiej pryskać całe elementy. Lepiej to wygląda. Sens jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. lakier wygląda świeżo.

Pamiętaj, żeby szpachli było jak najmniej, czyli elementy maksymalnie wyklepuj i wyciągaj.

Odp do Kicaja
O jaki lakier zmieniający Ci chodzi? Mówisz o lakierze typu kameleon? Czy chodzi Ci o zwykły metalic?

Tu macie coś ciekawego odnośnie fajnego lakieru Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
http://www.youtube.com/watch?v=GrJeZjthtfk

DNA PAINT rządzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kundziel jest offline   Odpowiedź z Cytatem