View Single Post
Stary 10-06-2011, 18:19   #2
Zibi 42
ford::beginner
 
Avatar Zibi 42
 
Imię: Euzebiusz
Zarejestrowany: 08-06-2011
Skąd: Bytom
Model: Transit T 300
Silnik: 2500 TD
Rocznik: 1993
Postów: 19
Domyślnie Odp: Jestem lakiernikiem. Chętnie posłużę radą

Witam !! Mam do pomalowania kilka elementów w MK1 , szary metalik . Nawet mam o tym jakieś pojęcie , ale kurs lakiernika robiłem 20 lat temu na farbach >Autorenolak< Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Teraz technologie się zmieniły a ja jestem do tyłu. Ze szpachlowaniem dam sobie radę , gorzej z doborem lakieru. Ten dobierany przez specjalistyczne firmy zawsze odbiega odcieniem i połyskiem z uwagi na różnice w czasie sezonowania i eksploatacji . Czy można tego uniknąć ?
Wstawiam poglądowo fotki miejsc napraw :
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To jeszcze nie wszystko , po prostu jeździła nim kobieta która nie wiedziała jaki jest duży Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zibi 42 jest offline   Odpowiedź z Cytatem