Temat: [Mondeo 2000-2007] Zestaw wskaźników nie wskazuje :(
View Single Post
Stary 27-02-2011, 17:52   #8
upanie
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 31-05-2009
Skąd: Wyszków
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 16
Domyślnie

No rozumiem. Nieskromnie przyznam się, że jestem elektronikiem.
Co do testu to już go znałem wcześniej i próbowałem wejść w niego zarówno gdy zegary były jeszcze zamontowane w samochodzie jak i już poza nim i zawsze nic się nie działo.
Oczywiście poza samochodem podłączałem zasilanie i sygnał ze stacyjki. Te piny wtyczki byłem w stanie wyczaić bez schematu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sprawdziłem zasilanie na płytce zegarów i wszystko wygląda dobrze. Na procesorze jest zasilanie 4,93V na pinach zasilania. Kontakty we wtyczce/gnieździe dobre, masy w porządku. Albo padł procek albo się rozprogramował. Znajdę jakiś schemat programatora do tych procków i się okaże co tam jest nie tak. Jak dotrę do schematu (TIS już się ściąga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) to może zrobię alternatywny program na zegary Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Sygnał informujący o tym czy silnik pracuje, moduł GEM otrzymuje od zestawu wskaźników
No i to by się zgadzało. Kolejne potwierdzenie, że zegary padły.

Ostatnio edytowane przez Wojtek ; 01-03-2011 o 11:13 Powód: Nie piszemy postów pod rząd !!!!!!!!!!
upanie jest offline   Odpowiedź z Cytatem