Temat: [Mondeo 2000-2007] Zestaw wskaźników nie wskazuje :(
View Single Post
Stary 27-02-2011, 16:31   #4
upanie
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 31-05-2009
Skąd: Wyszków
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 16
Domyślnie Odp: Zestaw wskaźników nie wskazuje :(

Dzięki za info o programie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do alternatora to nie wydaje mi się bo napięcie na aku przy wyłączonym silniku to 11,9V a zaraz po wyłączniu ok 12,2 ale szybko spada do 11,9V.
Natomiast na włączonym silniku mam 14,8V zatem ładowanie jest. No przynajmniej tak mi się wydaje, że jest.
Ale faktycznie czytałem wcześniej, że przy walniętym alternatorze takie cyrki się dzieją.
Sam kiedyś miałem dziwadło gdy zostawiłem włączone światła i rozładował mi się porządnie aku. Po przekręceniu kluczyka oba zegary szły w prawo na maksa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. po chwili wracały a przy próbie kręcenia słyszałem tylko pstrykanie jakby przekaźnika i tyle. Teraz jednak nic ani drgnie. Świecą się tylko 3 kontrolki.
Jutro chyba kupię zegary od anglika bo to raptem 50PLNów i zobaczę czyt to zegary. Jak nie to kicha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
upanie jest offline   Odpowiedź z Cytatem