View Single Post
Stary 04-04-2011, 08:55   #138
radekg32
ford::professional
 
Avatar radekg32
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 17-12-2007
Skąd: Wałbrzych
Model: MK 4
Silnik: 2.0 TDCI AUTOMAT 140 kucy
Rocznik: 2008
Postów: 1,135
Domyślnie Odp: Hamulec ręczny -jak naciagnąć? co wymienić? jaki zacisk?

Cytat:
Napisał Slawko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
prawej
Cytat:
Napisał Slawko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
linki masz dwie, lewa i prawą. Obie sa połączone "wahadłowo" przy dźwigni. Jesli wymieniłes lewą, to ta strona jest ok, ale moze blokuje się prawa i nie pozwala lewej wrócić na miejsce. nazwijmy to tak, ze prawa zatrzymuje(ciagnie) lewą. trudno mi to opisać, musisz zobaczyć jak to dokładnie jest zbudowane i na jakiej zasadzie działa.

Najlepiej sprawdź, co nie pozwala wrócić lewej lince w stan spoczynku i zwolnic hamulec.. Równie dobrze może to być sam zacisk. Tego nie wiem, możemy sobie tylko pogdybać.
Dzisiaj sciagnalem kolo,kombinerki do reki wypialem linke i zacisk momentalnie puscil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zadzwonilem do serwisu w ktorym 2 tyg. temu mi te linke wymieniali i pan powiedzial,ze mam podjechac jutro z rana,wiec zobaczymy do konca co jest nie tak.
Ale najbardziej zastanawia mnie fakt,ze jak wypialem linke to mozna ja bylo wyciagnac z koszulki okolo 10 cm ! Chyba cos nie teges jest z nia.
radekg32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem