View Single Post
Stary 30-05-2022, 11:22   #2418
Radziej3city
ford::beginner
 
Imię: Radziej
Zarejestrowany: 24-02-2022
Skąd: Trójmiato
Model: Kuga
Silnik: 2.5 hybrid
Rocznik: 2022
Postów: 12
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał winiak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To nie jest tak, że tylko Ford ma takie problemy, w Toyocie też różne kwiatki się pojawiają:
https://www.autocentrum.pl/usterki/toyota/rav4/v/

Problemem w obecnych czasach jest szukanie oszczędności, a zrobić to mądrze to sztuka. Księgowi patrzą na ceny materiałów, szukają tańszych dostawców. Inżynierowie mają niezłe zagwozdki. Dodatkowo, z drugiej strony, rosnące ceny surowców, wymagania UE dotyczące norm emisji, obniżanie emisji na etapie produkcji itd... Do tego przerwane łańcuchy dostaw powodują, że nawet producent musi brać to co przyjechało, albo będzie rok czekał, a dla firmy produkcyjne do miliardy strat.

Nowe modele samochodów nie mają lekko, my klienci potem przerąbane. Co ciekawe, w markach premium jest (o wiele) gorzej...
Wszystko się zgadza ,tylko zależy jak często te usterki występują i jak są poważne czy upierdliwe. Na chwilę obecną jeszcze nie jestem w stanie napisać jak sytuacja wygląda u mnie bo jak na razie czekam cierpliwie na odbiór. Mam nadzieję że będzie wszystko O.K.i będę się cieszyć z posiadania Kugi.
Radziej3city jest offline   Odpowiedź z Cytatem