Temat: [Mondeo 2000-2007] Czy te felgi będą pasowały?
View Single Post
Stary 14-04-2011, 22:19   #29
FrogsterPL
ford::advanced
 
Avatar FrogsterPL
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-09-2008
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Galaxy Mk3
Silnik: 1.6EB 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 462
Domyślnie Odp: Czy te felgi będą pasowały?

@Heruur - co do tych 5-ramiennych felg Ghia 16" do Mk3, nakrętki tak jak pisał Maddragon.

Gwint M12x1,5, "pływające" stożki.

Ja niedawno kupowałem nowe nakrętki i zamiast fabrycznych (moje były już w złym stanie wizualnym) kupiłem nakrętki od TPI/TaperPro, plus komplet zabezpieczających tej samej firmy:

http://allegro.pl/nakretki-nakretka-...554745736.html (16 sztuk)
plus
http://allegro.pl/nakretki-zabezpiec...554745842.html

Prezentuje się to tak:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na życzenie mogę zrobić więcej zdjęć. Te nakrętki które kupiłem są co prawda nieco wyższe/dłuższe od fabrycznych, ale "nie wystają" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

EDIT:

Aaa, jeszcze jedna kwestia. Jedna z tych felg 5-ramiennych z aukcji ma ciężarek nabity "z zewnątrz" (zresztą, pewnie wszystkie tak mają, tylko pozostałe jedynie po drugiej stronie). To jest skrajny kretynizm - własnie z powodu tak nabijanych ciężarków musiałem poddać felgi renowacji (piaskowanie, lakierowanie). Jeden ciężarek to nie problem, ale jeśli kupisz tamte felgi to przy każdej zmianie opon nie daj się namówić na ciężarki nabijane - do alusów wg mnie tylko naklejane (od środka). Chyba że chcesz, żeby po kilku latach lakier schodził płatami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ciężarki nabijane są przeznaczone raczej do felg stalowych... ale w Polsce wiedzą oczywiście lepiej. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

EDIT 2:

Przepraszam za to wyżej, myślałem najpierw, że kupiłeś te z Allegro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dopiero teraz zauważyłem, że po prostu takie same, ale nie z aukcji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez FrogsterPL ; 14-04-2011 o 23:05
FrogsterPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem