Temat: [Focus 2008-2011] Czym różnią się wersje FL?
View Single Post
Stary 28-04-2013, 18:08   #20
arpo
ford::advanced
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 22-10-2011
Skąd: Łódź
Model: V40 CC AWD
Silnik: T5
Rocznik: 2013
Postów: 214
Domyślnie Odp: Czym różnią się wersje MK2 FL?

Cytat:
Napisał langolier Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jesteś pierwszym użytkownikiem ?
Masz w aucie samościemniające się lusterko wsteczne ?
Podaj swój VIN to można sprawdzić co powinieneś mieć w standardzie.

Jeśli ktoś wybrał pakiet GOLD to raczej sprawdzał czy wszystkie elementy wyposażenia są zainstalowane. W tym pakiecie jest sporo wyposażenia
i dealer musiałby naprawdę nieźle przycelować, żeby AKURAT zabrakło czujnika deszczu. Czujnik deszczu łatwo sprawdzić (polewając przednią szybę wodą), a np. moja żona zażądała wykazania, że działa podgrzewanie elektryczne szyby przedniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem drugim użytkownikiem. Auto kupione w polskim salonie i odsprzedane dalej bezpośrednio przez pierwszego właściciela. Wszystko w oryginale. Przednia szyba nie była wymieniana. Wiem, jak wygląda czujnik deszczu, ale ewidentnie go nie ma w mocowaniu lusterka. A co za tym idzie, nie ma także czujnika zmierzchu ani samościemniacza. Nie ma pociągniętej instalacji. Dla potwierdzenia w zał. jest info o VIN i odpowiadające mu wyposażenie. Czujnika deszczu brak.

Cytat:
Napisał Fokus08 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja mam wersje GOLD i wszystko jest poza czujnikiem deszczu - auto kupione w polskim salonie od pierwszego właściciela. Różne konfiguracje widocznie :/
Dzięki za info, trochę mnie pocieszyłeś, że to nie żadna 'lewizna' Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chyba faktycznie wersje Gold były różne. Zacząłem się nawet zastanawiać, czy np. nie była bogatsza dla diesla, a dla benzyny uboższa?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg fcs.jpg (96.8 KB, 259 wyświetleń)
arpo jest offline   Odpowiedź z Cytatem