Temat: [Mondeo 2000-2007] Dławi, gaśnie, dymi TDDi
View Single Post
Stary 10-05-2010, 11:02   #1
Ofaniel
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-03-2010
Skąd: Kraków
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 74
Domyślnie Dławi, gaśnie, dymi TDDi

Witam,

Starałem sie poszukac na forum odpowiednich postow i tematow dotyczacych tych problemow z TDDi, jednakze jest mi potrzebna tylko krotka szybka odpowiedz, bo auto stoi.

Dzisiaj w drodze do pracy zablokowalem jedna z bardziej ruchliwych dróg Aleje Pokoju Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - dzisiejsze korki to moja sprawka, wiec z gory przepraszam.

Potrzeboje pilnej informacji, czy przy baku paliwa pod tylnimi drzwiami jest jakis 2 filtr paliwa? Strasznie szumi stamtad, jakby cos pod cisnieniem bylo tam wtlaczane/ wciagane.

W innym temacie wypowiadalem sie na temat dziwnie pachnacego paliwa. Dzisiaj zaczelo nim szarpac, dlawic, az w koncu tak sie nagrzal, ze zgasl. Odczekalem chwile - jak ostygl zapalil. Pozniej jechalem dalej i niestety rozkraczyl sie na srodku drogi, a w dodatku od krecenia aku padlo :/

Dzisiaj wyposazony jedynie w dlugopis, krawat i kanapke w teczce musze nim dojechac do domu okolo 15 km.

Raczej wiem co sie z autem stalo, tylko prosze o pilna informacje, co tam tak szumi i jak to sie nazywa? ew. jaki koszt wymiany?

Dla administracji: prosze o wyrozumialosc, bo mam awaryjna sytuaje

EDIT1: moze jeszcze dodam, ze ostatnio parokrotnie go pod rezerwe podciagnalem i pewnie pociagnal syf z dna baku. Moze to wlasnie byl powod wiekszego spalania i zamulenia na niskich obrotach o ktorym juz Wam wczesniej pisalem.

Ostatnio edytowane przez Ofaniel ; 10-05-2010 o 11:25
Ofaniel jest offline   Odpowiedź z Cytatem