Temat: [Transit 1994-2000] Uszkodzona pompa wodna (lub olejowa ???)
View Single Post
Stary 07-11-2010, 20:09   #30
toro30
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-03-2006
Postów: 10
Domyślnie Odp: Uszkodzona pompa wodna (lub olejowa ???)

Witam po dłuższej przerwie !!!!
Więc tak, chcę wszystkim bardzo podziękować a szczególnie użytkownikowi wojtekjanus za wszelką pomoc. Dzięki waszym naprawiłem mojego fordzika. Załączam zdjęcie uszkodzeń
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Uploaded with ImageShack.us
Jestem bardzo szczęśliwy że dobrnąłem do końca, acha muszę powiedzieć że inżynier który wymyślił takie mocowanie miski, mówię tu o 2 torxach od strony tylu samochodu mocno się musiał rumienić tak serdecznie go wspominałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niebawem znowu penie poproszę o pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i balem sie i nie ruszałem fasolek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
I jeszcze jedno. Mimo ze zakładałem wiele simeringów pierwszy raz spotkalem sie z plastikowym kołnierzem który pomaga załozyć tenże symewring. Znakomita sprawa. Gorąco polecam, założenie go to była bułka z masłem.
Pozdrawiam
Janusz

Ostatnio edytowane przez toro30 ; 07-11-2010 o 20:15
toro30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem