Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 02-02-2014, 14:43   #687
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Marcin-Prezes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam. Pytanie do posiadających już swoje Kugi, macie jakieś sugestie co do odbioru auta na co zwracać uwagę, coś co przy waszych odbiorach było nie tak lub co zauważyliście sami po odbiorze. pozdrawiam
Ja bym wziął ze sobą specyfikację samochodu, którą dostałeś od dilera przy zawieraniu umowy oraz wydruk z ETISu i z tymi dwoma dokumentami sprawdził punkt po punkcie.

To co koledzy z UK podkreślali i u mnie się sprawdziło, to brak dywaników z nadrukiem KUGA w kolorze srebrnym. Były zwykłe welury. Ponieważ te z nadrukiem KUGA kosztują jakieś 200-300 zł a takie zwykłe połowę tego to dziwnym trafem nikną ze wszystkich nowych samochodów.

Nie wygrałem nic bo sprzedawca powołał się zapis z gwiazdką, że mogą wszystko zmienić w specyfikacji co nie zagraża bezpieczeństwu, ale warto to sprawdzić.

Można też sprawdzić, czy akcja serwisowa na złe wskazania przebiegu do zatankowania (distance to empty) została wykonana, bo u mnie jej nie zrobili.
vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem