View Single Post
Stary 25-01-2016, 19:14   #17
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: spryskiwacze szyby przód i tył nie działają

Dysze się łatwo reguluje np igłą.
W tamtym roku z jednej mi praktycznie nie leciało , wziąłem kompresor i dmuchałem do dyszy bez ściągania wężyków itd no i ożyła.( nie wiem czemu , nie wiem jak )
Ożyła , bo leci , ale jest to za słabo. To już w nubirze lało tak , że chciało dziure w szybie zrobić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na wiosne jak sobie łyknę to tak przeczyszcze , że mi szyby porysuje psikając Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Obym tylko nie zrobił jak kiedyś kiedyś w astrze 1 - zamiast płynu wlałem ................................................ benzin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A śmiałem się z teścia , że kupuje tani , śmierdzący benzyną płyn , potem on się ze mnie śmiał , że pomyliłem bańki

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 25-01-2016 o 19:18
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem