Temat: [Galaxy 2000-2006] Klimatyzacja, raz działa, a raz nie?
View Single Post
Stary 01-07-2010, 20:31   #84
egonmonia
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-02-2009
Skąd: hhhhhh
Model: dch
Silnik: fgfdg
Rocznik: dfg
Postów: 61
Domyślnie Odp: Klimatyzacja, raz działa, a raz nie?

Cytat:
Napisał witex Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziś rano na zewnątrz 22-24 stopnie klimatyzacja działa super nawet troche zmarzłem bo nastawiłem na 18 stopni, zamontawałem termometr http://porady.zdrowo.info.pl/termometr.html przy nawiewie i czasem dochodziło nawet do 7 stopni. No, myślę to kłopoty się skończyły. Po godzinie jazdy temperatura na zewnątrz się podniosła i maszynka przestała działać zaczeła dmuchać powietrzem takim jak na zewnątrz. Po południu doszło do 30 stopni i tralala klimatyzacja dmucha 42 stopnie przy ustawieniu na 18 albo LO. Teraz na zewnątrz 28 a w dmuchawie 18-20. Nie wiem czy wymieniac kompresor czy cos innego. Mam przeczucie że jak wymienię kompresor to będzie dobrze ale w ciągu ostatniego miesiąca takich przeczuć miałem kilka. Pozdrowienia dla wszystkich mających problemy z klimatyzacją.
za dużo czynnika w organizmie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez egonmonia ; 03-04-2016 o 19:08
egonmonia jest offline   Odpowiedź z Cytatem