Temat: [Mondeo 2000-2007] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach
View Single Post
Stary 31-12-2009, 09:56   #108
jurek_13
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-12-2008
Skąd: Kraków / Rybnik
Model: Mondeo MkIII Ghia
Silnik: 2.0 TDDi 115KM
Rocznik: 2002
Postów: 98
Domyślnie Odp: [Mk3] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach

Cytat:
Napisał 1olek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego nie interesuje mnie co kto robi i dla kogo fakt jest taki ze fabryczne zarowki w zegarach sa na 14.4 V, koniec i kropka. Mam 3 zegary w domu od MKIII dwa przedliftowe i jeden po liftowy i wszystkie maja zarowki na 14.4 V Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wiec nie kloc sie bo nie masz racji, a z drugiej strony Ford zamawia a producent wykonuje pod zadanie producenta bo placi i wymaga, tyle w temacie.

P.S. Wlasnie wyjalem jedna i ma oznaczenie VCH C2 T 14V3W Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wiec poprawiam sam siebie sa na 14V a nie na 14.4 V Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega ma rację, ale nie zmienia to faktu, że można kupić żarówki w oprawkach na 14.4V (mnie się udało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).
jurek_13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem