Temat: [C-MAX 2010-2015] montaz czujnków parkowania
View Single Post
Stary 22-03-2024, 05:59   #18
Asymptota
ford::beginner
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 01-11-2017
Model: C-max
Silnik: 1.6 ti-vct 125KM
Rocznik: 2011
Postów: 48
Domyślnie Odp: montaz czujnków parkowania

Auto to przedlif, 2011 r.
Bagażnik otwieram fizycznie, brak automatyzacji, interfejs białkowy chwyta za klapę i ciągnie w górę.
Jedyne otwieranie "zdalne" jakie mam to przycisk na pilocie, który zwalnia rygiel zamka ale klapę musi unieść interfejs białkowy.
Do uruchamiania silnika używam przycisku.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie do końca rozumem Kolegę @Asymptota - co miało by być zweryfikowane? Te numery wiązek, które ASO podało czy co?
Jeżeli chodzi o weryfikację to jest to cytat pracowników działu części ASO, którzy (po podaniu VIN) nie potrafią mi powiedzieć jakiej części dokładnie potrzebuję. Zasugerowano bym podjechał do serwisu i ustalił po zapewne fizycznej weryfikacji co ma zostać zamówione.
Wnioskuję, że te lakoniczne opisy z poniżej nie mówią im zbyt wiele, a według mnie powinny.

Nie wiedzą, której z poniższych potrzebuję:
1. BIS W/Radar-BLIS/CAN LED, System bezkluczykowy, Z układem wspomag.przy parkow.tylem
2. BIS W/Radar-BLIS/CAN LED, Z układem wspomag.przy parkow.tylem, Ze zdalnym otwieraniem drzwi

W jednym ASO mam możliwość zamówienia, ale to ja muszę wybrać, który wariant i jak nie będzie pasować to nie ma możliwości zwrotu.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co do anteny "keylesss" pod zderzakiem - też na moją pamięć jest ona w C-maxie w bagażniku (w okolicach rygla zamka) a nie pod zderzakiem... Do zweryfikowania.
Jeżeli chodzi o widok pod zderzakiem to po zdemontowaniu wiązki, 4 czujników parkowania i 2 radarów BLIS nie ma tam nic więcej oprócz 2 kostek, do których podpinana była wiązka. Żadnych innych elementów.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ponadto - warto się upewnić - to ma być wiązka tył na 4 czujniki + BLISS?
Tak, wiązka tył na 4 czujniki parkowania + BLIS.

Ostatnio edytowane przez Asymptota ; 22-03-2024 o 07:08 Powód: Uzupełnienie treści.
Asymptota jest offline   Odpowiedź z Cytatem