View Single Post
Stary 30-05-2010, 22:41   #27
benio
ford::professional
 
Avatar benio
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 25-04-2008
Skąd: Scyzorykowo
Model: Mdo Mk3 i MK4 HB; Fiesta Mk7
Silnik: 2.0TDCi; 1,4Pb
Rocznik: 2006; 2009
Postów: 1,663
Domyślnie Odp: Wtryski,brak mocy,opóźniona turbina itd

Cytat:
Napisał Pablo_X Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po raz kolejny nietrafione diagnozy o padających wtryskach. Który to już raz na forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Takim fachofcom dziękujemy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobra diagnostyka nie jest łatwa, ale jest podstawą podczas serwisowania. Sama naprawa to już pikuś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tak wtrąciłem kilka słów komentarza OT Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Może to pomorze

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kliknij aby powiększyć

Właśnie coś takiego mojego Mondka dopadło - większe spalanie, mniejsza moc.
U mnie sterowanie turbiny trochę inaczej wygląda (real foto poniżej) - od góry dochodzą kable sterujące łopatkami zamiast wężyka opisanego na fotce jako Turbo Actuator.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg TDCi.jpg (79.4 KB, 42 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez benio ; 06-12-2010 o 09:45
benio jest offline   Odpowiedź z Cytatem