View Single Post
Stary 04-02-2010, 14:49   #3
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Odp: zawieszające sie obroty 1500 spadają po całkowitym zatrzymaniu

mialem podobny problem objawiajacy sie "podtrzymaniem" obrotow - nie zwiazany z falowaniem. walczylem dlugo - mam w zapasie listwe wtryskow drugi silnik krokowy i wymienilem juz potencjometr przepustnicy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ani jeden z tych zabiegow nie spowodowal poprawy sytuacji. przyszly mrozy, a ze akumulator mam w fatalnym stanie to przy pierwszej okazji bez doladowywania (w pracy staralem sie go podpinac bez wyciagania z auta i doladowywac) padl. po wyciagnieciu, naladowniu i przeprowadzeniu pelnej adaptacji problem ustapil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie wiem czemu nie sprawdzilem tego na poczatku, nie wiem teraz czy ktoras z prob naprawy pomogla + adaptacja czy moze sama adaptacja, faktem jednak jest ze dopiero po niej wszystko dziala jak nalezy. polecam wiec sprawdzic czy u Ciebie zadziala - odepnij akumulator na noc do domu, a rano podlacz i przeprowadz adaptacje - moze i u Ciebie zadziala.
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości

Ostatnio edytowane przez kosteg ; 04-02-2010 o 14:51
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem