Temat: Chip Tuning
View Single Post
Stary 31-05-2010, 12:27   #161
Ofaniel
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-03-2010
Skąd: Kraków
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 74
Domyślnie Odp: Chip Tuning

Cytat:
Napisał Snajper_881 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To nie jest TDCi tylko TDI.
Więc chodzi mi tutaj o drugą cześć wypowiedzi, mianowicie Audi i VW, w których jak wiadomo jest TDi, technologia jeszcze z epoki kamienia łupanego, no ale nie o tym jest ten wątek.

Moze i tak, ale poprzednim Seatem zjadalem spod swiatel jak i na trasie nie jedno auto, fordy akurat nie stanowily zadnego problemu. Pamietam do dzis zabawe z TDCi mondeo na A4, jak sie musial wkurzac, gdy przy 160 km/h ja wciskalem gaz do dechy, a on zostawal w tyle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mozecie mowic co chcecie, dla mnie kultura pracy niczym sie nie roznic jak w moim TDDi - komfort wiekszy, ale dla osob ktore chca miec wrazenia z jazdy to nie jest wazne. Czasem tak jest, ze stare konstrukcje sa najlepsze.

Nie mowiac juz o trwalosci silnikow VW. Przy wlasciwym uzytkowaniu przezyja nie jeden silnik forda, czy tam innego francuza. Ja forda wybralem z uwagi na wyposazenie i relatywnie duzy komfort przy niskiej cenie. Silnikowo - sredniak.

Ostatnio edytowane przez Ofaniel ; 31-05-2010 o 12:30
Ofaniel jest offline   Odpowiedź z Cytatem