View Single Post
Stary 21-01-2016, 19:58   #5
motatu
FCP member
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 25-06-2014
Skąd: WD
Model: s-max
Silnik: był 2.2 TDCI 175 KM jest 2.5 FHEV 190km vignale
Rocznik: 2022
Postów: 57
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Dzisiaj odebrałem swojego maxa od P. Grzegorza i jestem bardzo zadowolonyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., obsługa jak należy, terminowo, wszystko z uzgodnieniamiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., chociaż było co robić:

- przegląd rozszerzony (wg FORD), olej, filtry + filtr paliwa
- kompletny rozrząd + pompa wody
- tuleje wahaczy (komplet 14 szt)
- końcówki i drążki kierownicze
- świece (2 padły) i akumulator (przestał dawać radę przy -10stGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
- geometria
- wypalanie DPF
- samochód oczywiście umyty

a wszystko w dobrej cenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Polecam, ja tam na 100% wrócę, chociażby na przegląd.. wolę unikać innych powodów do wizyt w Solid GarageGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (a w kolejce czekają już żarnikiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
motatu jest offline