Temat: [S-MAX 2006-2015] Zestaw naprawczy czy koło zapasowe
View Single Post
Stary 09-06-2023, 11:15   #502
DariuszDuda
ford::amateur
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 24-08-2021
Skąd: Wrocław
Model: S-max
Silnik: 2.2 TDCI 200KM
Rocznik: 2012
Postów: 9
Domyślnie Odp: Zestaw naprawczy czy koło zapasowe

Cytat:
Napisał Dynia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odświeżę troszkę temat.
Już nie będę poruszał kwestii zestaw naprawczy czy dojazdówka / pełnowymiarowe koło - jestem zdecydowany na koło dojazdowe i chciałbym podsumować kilka rzeczy.

Jestem po lekturze 499 postów :-D w moim S mam koła 215x60 R16 i chcę kupić dojazdówkę 125x85 R16.

Poprawcie mnie jeśli się mylę:
- rozstaw śrub 5x108
- średnica otworu 63,4mm

Nie wiem co z nakrętkami jedni piszą że pasują z alusów inni ze trzeba mieć komplet do stalówek. Jaki jest najnowszy trend ? ;-)

Kolejna kwestią jest kompresor. Chciałbym oryginalny ale alle...ro są różne jedne mają pomarańczową "zatyczkę" do używania bez "gluta" inne nie. Macie jakiś kompresorek do polecenia ?
Czy ten:
https://allegro.pl/oferta/ford-orygi...wu-12895815665
Będzie ok czy coś mu brakuje?

Jeszcze takie pytanie z ciekawości :-)
W schowkach pod nogami pasażerów w drugim rzędzie mam praktycznie pusto tzn same styropianki. Jedynie w prawym mam wkręcany hak do holowania. Z tego co widziałem jest tam miejsce jeszcze na gluta oraz kompresorek. Co w tych schowkach jeszcze oryginalnie było? Może macie jakieś zdjęcia ?

Dziękuje i pozdrawiam

S-max FL + Sony premium sound - prawa strona sub,lewa strona - styropian, trójkąt, lejek, hak, kompresor + uszczelniacz (Continental contimobilitykit)
Orginalny uszczelniacz zastąpiłem na OSRAM TYREseal 450 - 5 lat ważności i nie uszkadza TPMS
DariuszDuda jest offline   Odpowiedź z Cytatem