View Single Post
Stary 25-01-2020, 11:22   #296
Piterf95
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-06-2016
Model: Mondeo
Silnik: 2.5l
Rocznik: 2003
Postów: 4
Domyślnie Nie da się zaciągnąć ręcznego, jest zablokowany.

Hejka mam taki problem, może zacznę od początku.
Mondeo mk3 z 2004r.
Problem zaczął się od tego że nie dało u mnie się zaciągnąć ręcznego(był jakby zablokowany) myślałem że zapieczony ogólnie oddałem auto do mechanika, gdy zaczął to robić ogólnie miał problem z odpowietrzeniem no ogólnie się nie dało stwierdził że padła pompa hamulcowa, więc kupiliśmy nową ale dalej się nie dało, klocki też wymienione, a tarcze ok, mechanik odpuścił(ogólnie nie miałem czasu czekać bo za 2 dni miałem wyjeżdżać za granicę) hamulec był mega miękki i łapał na końcu, więc oddałem auto do Forda ASO, no oni też nie mieli pojęcia o co chodzi coś tam udało się odpowietrzyć ale mówili że to jeszcze nie to ale nie mają już pomysłu co to jest... No hamulec łapał lepiej ale no Serio to nie było to, ręczny zaczął działać ale słabo(pewnie kwestia podkręcania) ale nawet tego nie zdążyłem zrobić to ręczny przestał działać i znów jest zablokowany... Ostatnio tak z ciekawości podciągnąłem go znów zaczął działać i później znów przestał hehe no dziwne, a co najlepsze hamulec ogólny już bardzo dobrze łapie i hamuje ale no ręczny nie działa.
Czy może ktoś z was ma jakiś pomysł?

Ostatnio edytowane przez Piterf95 ; 25-01-2020 o 13:12
Piterf95 jest offline   Odpowiedź z Cytatem