Temat: [S-MAX 2006-2015] błąd P0741 dot. skrzyni automatycznej
View Single Post
Stary 17-03-2015, 08:36   #7
Baku84
ford::beginner
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 02-03-2015
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 tdci 96kw
Rocznik: 2007
Postów: 42
Domyślnie Odp: S-max, błąd P0741 dot. skrzyni automatycznej

grodek 75, dzięki za odpowiedź w temacie.

Narazie auto stoi i czekam na kolejną wizytę w innym warsztacie. W kolejnym mechanik mówił, że chciałby podaczas jazdy sprawdzić parametry, także mam nadzieję, że w tym wypadku diagnoza będzie bardziej precyzyjna.
W pierwszym zakładzie diagnoza polegała na podłaczeniu jakiegoś sprzętu. Ale pokazała tylko ten sam błąd który już sam wcześniej wiedziałem, że wyskakuje. Chyba, że chodzi o sprzęt jaki został podpięty - może bardziej precyzyjny jest? tu się przyznaje nie znam na tym. Nie chcę tu też wymieniać nazw gdzie byłem, fakt, że podana cena 4-5 była powiedziana za naprawę skrzyni (z zaznaczeniem że wywala błąd konwertera).

Dlatego przed dalszymi krokami, muszę jeszcze gdzieś indziej sprawdzić. Może diagnoza powie to samo, ale nie podejme decyzji o naprawie (na podaną kwotę) na bazie jednej diagnozy. Sami rozumiecie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a że nie miałem w Warszawie żadnych wcześniej styczności z warsztatami od autmatów, dlatego teraz szukam jakiś polecanych.

Poza tym powiedziano mi, ze ten błąd to standardowa usterka, ale nie znalazłem zbytnio informacji w sieci i na forum o tym...

Zobacze czego się dowiem na najbliższej diagnozie.
Pozdrawiam,

Ostatnio edytowane przez Baku84 ; 17-03-2015 o 08:39
Baku84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem