View Single Post
Stary 10-08-2006, 08:32   #4
mismis
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-10-2005
Skąd: łódzkie
Postów: 57
Domyślnie

od strony kolektora wydechowego to życze powodzenia w odkręceniu torxów. Proponuje zaślepić tak ja to zrobiłem od drugiej strony - w miejscu połączenia intercoolera z kolektorem dolotowym wchodzi od dołu w kolektor rurka od egr'a i w dodatku torxy nie sa zapieczone i można je łatwo odkręcić. Zdejmujesz intercooler (jedna śrubka od przodu i dwie opaski od strony turbiny i od strony kolektora), odkręcasz dwa torxy rurki idącej od egr. Jak odkręcisz to wyjmiesz podkładke - odrysuj ją na blaszce (ale lepiej grubszej niż z piwa), wytnij, posmaruj czerwonym silikonem, włóż i skręć to wszystko. I po robocie. Efekt - ciszej w aucie i ciut lepsze osiągi, syf nie leci do kolektora dolotowego. Ponadto sporo postów widziałem że nie kopci - u mnie bez zmian bo wtryski leją. W dodatku mam mojego essiego z belgii - i tam też na ten patent wpadli, tyle że był odłączony i zaślepiony wężyk od egr.Nie wystrasz się tylko kolego, bo jak zdejmiesz intercooler to w kolektorze dolotowym i wylocie z intercoolera bedziesz miał sporo czarnego syfu.
mismis jest offline   Odpowiedź z Cytatem