View Single Post
Stary 16-09-2011, 22:34   #127
olczus9012
ford::advanced
 
Avatar olczus9012
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-07-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 219
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Cytat:
Napisał wombat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potwierdzam, że goście na Opalowej nie odwalają fuszerki. Jednak aby nie wpaść w pełną ekstazę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. trzeba pamiętać że tani tez nie są. No cuszzzzzzz za dobrą robotę trzeba płacić.
Dokładnie! w pełni popieram...ale mamy pewność że dobrze wykonana praca...a za taką odpowiednio się płaci...a tak poza ty to też wszystko zależy od właściciela auta...ktoś się "szczypie" żeby zaoszczędzić parę złotych (sam tak kiedyś robiłem i wyszło mi bokiem) a ktoś chcę mieć kawał porządnej roboty i przełyka gorycz po zobaczeniu fakturyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chociaż no za robocizna samą wzięli 200zł to też nie ma tragedii...

A dzisiaj dostałem pompę wspomagania więc jutro jade na wymianę do swojego mechanika...ciekaw jestem ile mnie podliczy za wymianęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
olczus9012 jest offline   Odpowiedź z Cytatem