View Single Post
Stary 24-11-2012, 18:27   #8
b2quattro
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-07-2010
Skąd: Milanówek
Model: Transit
Silnik: 2.5TD
Rocznik: 1999
Postów: 25
Domyślnie Odp: Jak naprawić zawór start-stop pompy Lucas Epic

Dziś zdjąłem pompę, z tym czujnikiem start-stop jest przerąbane...
Wychodzą z niego przewody, które idą do okrągłej wtyczki, nie mam pojęcia jak wypiąć z niej piny...
Wojtku, jak byś poradził, bo niby mam całą wtyczkę okrągłą ze wszystkimi czujnikami, tyle tylko, że są to używki, nieco zakurzone i pompa z której są zdjęte wchodziła w tryb awaryjny, ale wchodziła dlatego, że tłoczek w środku był tak porysowany, że nie dawała zupełnie ciśnienia...
Mogę je niby pozakładać, sprawdzić składając z powrotem rozrząd,tylko czy to ma sens, może lepiej zawieźć ją do Nadarzyna, niech ją tam prześwietlą od A do Z Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podpowiedz, jest na Allegro pompa za 800zł ale już sprzedana, jesliby kompleksowa naprawa kosztowała w granicach 1000zł to chyba lepiej dać swoją do naprawy, jak Ty być zrobiłGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytam, bo tyle ile ja kasy włożyłem w to auto w tym roku, to już mógłbym chyba, ze trzy takie kupić...

Ostatnio edytowane przez b2quattro ; 24-11-2012 o 18:31
b2quattro jest offline   Odpowiedź z Cytatem