Temat: [Focus 2004-2008] Podmiana zegarów z temp. zew.
View Single Post
Stary 05-11-2012, 19:31   #4
danynx
ford::average
 
Avatar danynx
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 01-06-2010
Skąd: Siedlce
Model: FF MK2 DW
Silnik: 1.8 TDCi+
Rocznik: 2006
Postów: 136
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

Cytat:
Napisał moons Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak dobrze kumam to nie jest potrzebna do tego wymiana zegarów. Wystarczy czujnik i aktywacja tej funkcji w zegarach za pomocą odpowiedniego programu.
Pozdrawiam
ale w której pozycji na wyświetlaczu miałoby się pojawić wskazanie temperatury? bo poki co mam teraz miejsce zajęte przez "km ogólne" i "km od skasowania do skasowania"

Bump:
Cytat:
Napisał kuba0005 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak masz w liczniku mały wyświetlacz to co masz aktywować masz tam tylko przebieg -moons. Jak nie wiesz to po co piszesz głupoty, Jak wymienisz licznik z większym prostokątnym wyświetlaczem to będziesz miał nie tylko temperaturę ale też chwilowe spalanie i średnie spalanie, ilość paliwa w zbiorniku, średnia prędkość oraz będą wyświetlały się komunikaty np. które drzwi są otwarte, maska lub klapa oraz komunikaty o usterkach np. uszkodzone esp itp.Do tych funkcji nic nie musisz dokładać jedynie czujnik temp. do temperatury na zewnatrz jak chcesz mieć. Po wymianie licznika niestety musisz dograć immo IDSem.
łałłłłłłłłłłł .... ale czy dobrze rozumiem? Bez konieczności wgrywania dogrywania czy jak to zwał wszelakich jakichkolwiek programów będzie mi wskazywało chwilowe spalanie, średnie spalanie itp? A czym będę mógł przełączać poszczególne wskazania? Póki co nie mam takiej opcji w manetce kierunkowskazów
__________________
FFII 1.8 TDCI (138PS / 340Nm by GCSHeko)
danynx jest offline   Odpowiedź z Cytatem