View Single Post
Stary 19-11-2009, 20:49   #21
iAntonio
ford::average
 
Avatar iAntonio
 
Imię: Antoni
Zarejestrowany: 30-12-2008
Skąd: Czechy, niedaleko Cieszyna
Model: Ford Focus Kombi (Mk2)
Silnik: 1,6 Ti VCT
Rocznik: 2005
Postów: 80
Domyślnie Odp: Zawór EGR

Cytat:
Napisał kozik77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ano wiesz jak słyszę " średnio po mieście 5,8-6,5 " , to mi się sam uśmiech na usta ciągnie ... a jak jeszcze widzę dodatek pod tytułem "i nie jeżdżę wolno" to już w ogóle... chyba, że wasze autka to ciągną pół na pół z baku i z atmosfery...
to co prawda nie należy do tego tematu - za co przepraszam autora - ale to nie jest przechwalanie się typu kto ma mniejsze spalanie, ale prawdziwa informacja dla porównania, czy wszystko ok z foką.
Nie ma tu chyba radaru Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. więc odnośnie mojej szybkiej jazdy - w zabudowanym minimalnie 80, wolniej nie potrafię ani ja ani mój Fokuś. Dla informacji - do Chorwacji ze średnią od 130 do 160km/h spaliłem na baku 7,2. Moim zdaniem to mało na taka jazdę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wierny Fokusowi.
Był Fokus I/2000 1,8 TDDi 66kw
Jest Fokus II/2005 1,6 Ti VCT 85kw +LPG
iAntonio jest offline   Odpowiedź z Cytatem