View Single Post
Stary 30-07-2013, 21:58   #8
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,165
Domyślnie Odp: Jaki fotelik wybrać

Cytat:
Napisał rafal8967 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zgadzam sie z wami panowie w 100%, ze taka kruszyna powinna siedziec jeszcze w foteliku tylem do kierunku jazdy i tak tez sie z nia poruszam, ale jak tylko odpale autko to od razu zaczyna sie krzyk, a jak wezme fotelik od jej starszego brata to siedzi i nic cisza i tylko to zmusza mnie do szukania alternatywy... Dzieki bardzo za porady i chyba opcja z fotelkikiem od 0-18 bedzie dobrym rozwiazaniem narka pozdrawiam
Niech sobie beczy, bezpieczeństwo jest najważniejsze. Ja już przerabiałem temat z synem / obecnie 4 lata / a tera z córeczką. Gdy takie małe dziecko zaśnie, to przy najmniejszym hamowaniu główka leci do przodu, budzi się i też płacz. Nie daj Boże hamowanie awaryjne, lub kolizja wtedy może nastąpić uraz kręgosłupa. Moim zdaniem , zatyczki w uszy dla taty, a dziecko tyłem do kierunku jazdy. Bezpieczeństwo malucha nie może znać kompromisów.

Odnośnie fotelika na później. To kup tylko sprawdzony, markowy produkt / marki nie podam , jest ich kilka /. Z racji zawodu widziałem juz sporo wypadków , i niestety połamane foteliki/wyrwane szelki. Były to w większości foteliki -dziadostwo z hipermarketów.
Hansolo jest online   Odpowiedź z Cytatem