View Single Post
Stary 30-07-2013, 16:11   #2
RedFord
ford::advanced
 
Avatar RedFord
 
Imię: Redzia
Zarejestrowany: 11-05-2011
Skąd: Radom
Model: Ford Focus C-Max
Silnik: 1,6 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 341
Domyślnie Odp: Jaki fotelik wybrać

A powiedz ile ma mała i ile waży a postaram Ci sie pomóc. Patrząc po wadze fotelika planujesz zakup już do końca, więc dobrze byłoby aby uzyskać z niego, fotelika na końcu podstawkę.
Nie wiem jak duża jest twoja niunia, ale dobrze aby fotelik miał dodatkowe wkładki i możliwości rozszerzania boczków, wyciągany - regulowany zagłowek.
Foteliki które pokazałeś są tej samej klasy. Mogę ci polecić zarówno graco jak i recaro.
Dodatkowo jeszcze, z ręką na sercu fisher price lub ferrari. Homologowane 44R04, stosunkowo nie drogie a dobrej jakości.
Produkt francuski.
Pamiętaj że fotelik, jaki by nie był, będzie grzał, więc wybierz materiał chłonny i przewiewny. A fotelik dosyć przestronny. Żeby nie był zbyt wąski. Pamiętaj że potem posluży w zimie, a zimowe kurteczki są grube Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiem, bo przerabiałam na dwójce dzieciaczków, a teraz przerabiam trzeciego maluszka, jeszcze w foteliku 0-18 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
_______________________________________

http://i33.tinypic.com/2qxnfwk.jpg



Ostatnio edytowane przez RedFord ; 30-07-2013 o 16:22
RedFord jest offline   Odpowiedź z Cytatem