Temat: RANGER 2007
View Single Post
Stary 04-01-2008, 07:36   #5
bikej
ford::average
 
Avatar bikej
 
Zarejestrowany: 24-11-2006
Skąd: opolskie
Model: Focus
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał Huby
Mata to taka plandeka skóro podobna(z jej jakosci jestem naprawde zadowolony). Jutro postaram sie zrobic jakies fotki, ale powinienes bez problemu znalezc ja w necie.
No znalazlem, ale fotki i tak mozesz zrobic oraz upublicznic:]
Cytat:
Napisał Huby
[...]Bo odpinam ja i moge wozic przedmioty wysokie, natomiat ze sztywna nie mozna chyba jezdzic otwarta.... podkreslam slowy CHYBA bo moze istnieja jakies rozwiazania.
Minusem plandeki jest to ze mozna latwo ja otworzyc i ukrasc bagaz.
Dlatego sklaniam sie ku tej rolecie - jest CHYBA optymalnym rozwiazaniem, bo: wyglada solidniej niz plandeka, jest zamykana na zamek i -w przeciwienstwie do klapy na teleskopach- mozna ja rozsunac i wozic wysokie przedmioty na pace.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Huby
Bardziej ufam wskaznikowi w samochodzi, ale moze byc i tak ze to gps podawal dokladniejsze dane. Az tak sie na tym nie znam, ale bylo nierazz widoczne ze sygnal z gps mial opoznienia przy przyspieszaniu.
Pomiar z gps jest duzo blizszy prawdzie. Byc moze nie zetknales sie z tym tematem, ale fakty sa takie, ze predkosciomierze prawie wszystkich samochodow (z bardzo nielicznymi wyjatkami) zawyzaja predkosc pojazdu o 5-10%. Ma to wpywac dodatnio na bezpieczenstwo na drogachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Huby
Dlatego tez jak bedzie lepsza pogoda to chce sprawdzic przyspieszenie ze stoperem i predkosciomierzem. Moze nie zbyt dokladna metoda, ale zobacze jak to wyjdzie.
Sprobuj (choc wynik bedzie mocno przeklamany).
Jak posiadasz komorke na symbianie i modul gps to jest programik pod tytulem "GP" firmy tempes, ktory mierzy przyspieszenie z dokladnoscia 2-3% odchylenia w stosunku do profesjonalnego sprzetu.
__________________
Focus 1.8TD --> Mondeo 2.0TD & Fusion 1.4 --> Smax 2.0TD --> Ranger 2.5TD --> der Neue Fiesta 1.25 --> Focus MK2FL (historia zatoczyła koło
Ulubione auto: Subaru SVX:]
bikej jest offline   Odpowiedź z Cytatem