View Single Post
Stary 14-02-2013, 13:56   #1086
yarosyaros
ford::average
 
Avatar yarosyaros
 
Imię: Jarosław
Zarejestrowany: 03-12-2012
Skąd: Lublin
Model: FOCUS
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2001
Postów: 197
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - po raz kolejny.

Cytat:
Napisał Boblo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Żaden mixol i inny preparat nie pomogą układowi wtryskowemu na problemy ze spadkiem cisnienia paliwa. Na dawkowanie, rozpylanie - może. Ale nie na spadek cisnienia.
Kolego jeśli masz zawieszony wtryskiwacz, on też powoduje spadki ciśnień, to jest szansa na to że bardziej smarne paliwo do uruchomi. Panowie śmiejecie się ze starem metody która jest dobra do dnia dzisiejszego i nie jeden z tego Koszysta i się śmieje z innych. A jeśli o próbę przelewową to nie do końca powie Ci wszystko, poinformuje Cię tylko o nieszczelnym zaworze, a resztę takie jak rozpylacz już nie.

Bump:
Cytat:
Napisał Krzysiek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Od zeszłej zimy do teraz poszły już 4 filtry paliwa czyli co pół roku były wymieniane i dalej jest sprężyna..
Kolego jeśli masz jakieś stare filtry to rozbebesz go i wtedy zobaczysz czy nie masz opiłków.

Bump:
Cytat:
Napisał Deryll Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To chyba jasne, ale kolega Yaros przecież wie wszystko. Proponowałbym zacząć od najprostszej rzeczy czyli sprawdzić przelewy, pompę na koniec zostawić.
Kolego nie wiem wszystkiego, ale wiem to co muszę, wcale Cię nie zmuszam do tego mixolu ja tylko napisałem to co doświadczyłem praktycznie i do dnia dzisiejszego doświadczam, i się śmieje z problemów z układem CR i sprężynkami.
__________________
TDCI to ZŁO!!.
yarosyaros jest offline   Odpowiedź z Cytatem