Temat: [Mondeo 2007-2014] jaki rozmiar opon lub kół ?
View Single Post
Stary 19-04-2018, 17:12   #3412
pitz
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 05-04-2017
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.2 TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 48
Domyślnie Odp: Rozmiar i opony co polecacie?

Cytat:
Napisał THE REEM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powiem Wam Panowie, że pewnie macie racje ale tylko dlatego, że patrzycie z punktu widzenia "piratów" drogowych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Ja jeżdżę pół na pół trasa/miasto w mieście jeżdżę bardzo powoli bo nie widzę sensu się spieszyć a przyspieszanie na maksa spod świateł już mi przeszło (mimo nadal młodego wieku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ). :/

Ja też sprintów raczej nie robię, ale na starych oponach zerwanie następowało przy próbie dynamicznej zmiany pasa, a na mokrym zerwało mi przy wyprzedzaniu z prędkością 120 km/h kiedy stwierdziłem, że jeszcze jedną, ostatnią z trzech, ciężarówkę spokojnie wyprzedzę i wcisnąłem do podłogi. Owszem, opony były już słabe mocno, automat zredukował, ale mimo wszystko wolę mieć większy margines bezpieczeństwa.
Jedynie gdzie spodziewam się, że może być gorzej, to duży deszcz i grubsza warstwa wody na drodze.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pitz jest offline   Odpowiedź z Cytatem