Temat: [Mondeo 2000-2007] Gaśnie auto mimo że jest sprawne .
View Single Post
Stary 12-12-2019, 07:27   #5
Kateshiko
ford::beginner
 
Imię: Adi
Zarejestrowany: 15-03-2017
Skąd: Gorzów Wlkp.
Model: Mondeo Mk3 HB
Silnik: 2.0
Rocznik: 2006
Postów: 10
Domyślnie Odp: Gaśnie auto mimo że jest sprawne .

Cytat:
Napisał kluska123244 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to słabi byli ci mechanicy o których mówisz

zrób samoadaptacje wytrysków i sprawdź czy nie puszcza ci gazu podciśnieniem bo przez to mogą rozjechać się mapy wtrysku
Było zrobione to wszystko , nowa mapa , wtryski też są nowe i też są ok .

Bump:
Cytat:
Napisał darnel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podstawowa sprawa to czy taki sam objaw jest na benzynie i gazie...
Tak ten sam objaw jest na benzynie i gazie . Nie ma znaczenia paliwo bo i tak gaśnie

Bump:
Cytat:
Napisał sedek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podepnij komputer i obserwuj parametry na wolnych obrotach. Pozostaw go tak na chwilę niech pochodzi. Może się uda złapać ten moment , gdzie silnik zgaśnie i wtedy może wyjść coś w forscanie.
No ja takiego sprzętu nie mam ale u mechanika sprawdzaliśmy i wszystkie parametry były ok . Nawet gdy zgasł. Chyba że któryś czujnik jest uszkodzony w taki sposób że tego nie pokazuje . Myślałem że to jakaś uboga mieszanka paliwa mogła by być ale czy to gaz czy benzyna to jest tak samo .
Kateshiko jest offline   Odpowiedź z Cytatem