Temat: [Mondeo 2000-2007] Co to za część
View Single Post
Stary 04-06-2011, 09:23   #1
weksla
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 11-07-2009
Skąd: Polska Południowa
Model: Ford Mondeo MK3
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2003
Postów: 331
Domyślnie Co to za część

Hej
Jak kupiłem mondeo to jedną z pierwszych rzeczy jakie zrobiłem sam była wymiana filtra kabinowego (pyłkowego). Po wykonaniu tego zabiegu została mi taka oto rzecz:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Do dziś nie mam pojęcia co to jest i gdzie ma być założone, w każdym razie gdzieś w okolicach filtra kabinowegoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zupełnie o tym zapomniałem i znalazłem to wczoraj przez przypadek podczas sprzątania garażu.

Jeśli ktoś posiada microcata i mógłby mi zidentyfikować ta część po numerze oraz wrzucić rysunek poglądowy gdzie ona ma być założone będę wdzięczny.

ps. sam nie wiem czy piszę w dobrym dziale po tej zmianie układu forum. jeśli w złym badger przenieś topic

Nr części to:
1S71-F02216-A_PIA3

Aha zdjęcia nie oddają rzeczywistych wymiarów tej części, otóż jest ona mała i ma około 11cm długości
weksla jest offline