Temat: [2,0 i 2,2 TDCi] 2,0 TDCI zapala i gaśnie
View Single Post
Stary 23-02-2012, 17:00   #9
karmaz
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 05-08-2009
Skąd: śląsk
Model: ford fokus
Silnik: tdci 2li
Rocznik: 2004
Postów: 272
Domyślnie Odp: 2,0 TDCI zapala i gaśnie

Cytat:
Napisał Wodzu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie zdąży bo trwa to ułamek sekundy.... bardziej słychać przepalenie ( tzn kilkanaście/kilkadziesiąt zapłonów i wskazowka brotomierza opada) dzisiaj żona zapaliła na dotyk, wycofała z garażu zgasiła silnik bo jeszce musiała coś zabrać i po 15 sek. musiała już 3 razy kręcić...



Jak wyżej, to trwa za krótka żeby coś zaobserwować...

Wczoraj wieczorem eksperymentowałem w garażu i zapalałem silnik ze 30 razy i bez żadnych problemów.... silnik pracował chwilę wyłączany i natychmiat startowany albo odczekane kilkadzieisąt sekund i znowu startowany.... gaszony przy 2 tys. obrotów.. itd...

Może dodam, że auto przed zakupem stało od września do konca stycznia... tzn na penwo jeżdziło na jazdy próbne ale generalnie miało praktycznie zawsze rezerwę... czy mogła sie skroplić woda w zbiorniku i to powoduje takie objawy? po zakupie przejechalem nim z marszu ok. 400 km i to z prędkościami do 210 km/h... ale pierwszy raz zrobił mi ten numer zaraz po pierwszym zgaszeniu na najbliższej stacji Shel po zatankowaniu...
podepnij się pod komp on prawdę ci powie
karmaz jest offline   Odpowiedź z Cytatem