Temat: [Mondeo 2000-2007] amortyzatory - na jakie wymienić?
View Single Post
Stary 13-09-2010, 21:54   #128
Lasko1990
ford::average
 
Avatar Lasko1990
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 17-01-2010
Skąd: Zwoleń
Model: Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 87
Domyślnie Odp: Wymiana amortyzatorow...tylko na jakie ??

A ja byłem u diagnosty i wynikom wręcz nie wierze ....

Amortyzatory zarówno przód jak i tył po 80% Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z tyłu z tego co pamiętam wszystko git (mowiąc o gumach itd...)

A za to z przodu kicha w przednim lewym kole z tego wszystkiego zapomniałem co będzie wymieniane więc niestety dziś wam nie powiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli problem nie ustanie zastosuje się do tego co napisał ethernal zajrzę do gumowych tuleji stabilizatora i łączników stabilizatora....

Powracając do wyników wytrwałości nie mogłem uwierzyć naprawdę auto posiadam od grudnia zeszłego roku i chyba kupując je amory musiały być nowe albo poprostu tam gdzie jeździło nie dostawały tak po dupi* jak u nas...tym bardziej że zima zeszłoroczna była naprawde obfita w śniegi a co za tym idzie dziury na wiochach wręcz niewidoczne bo wszędzie biało i nie raz w taka wpadłem że w środku mi dobrze łupneło no i teraz gdy nie ma śniegu jeździ się po tych naszych dziurach styl jazdy mieszany miejski i wiejski jeśli zachodzi potrzeba a wiadome drogi ani na wsi ani na miescie bez rewelacji a więc z tego powodu jestem zadowolony w piątek dam znać co dokładnie wymieniłem i jak efekty....
Lasko1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem