Temat: [Focus 2011-2014] blokada ukladu kierowniczego b1026:87
View Single Post
Stary 04-04-2016, 16:50   #1
dragoo
ford::amateur
 
Imię: Remik
Zarejestrowany: 26-07-2015
Skąd: Irlandia
Model: ford mondeo
Silnik: 1.8
Rocznik: 2009
Postów: 3
Domyślnie blokada ukladu kierowniczego b1026:87

Witam
mam problem z focusem z 2012 roku.
przyjechal do mnie z problemem braku lacznasci z modulem restraint czyli modulem od poduszek. Wypialem modul przelozylem z innego do niego i bylo polaczenie wiec mowie modul uwalony wkladam zeby odpalic auto a tu auto nie odpala zadnyc wiadomosci na desce ( wszystko dziala na wyswietlaczu chodzi ze zadnych bledow nie pokazuje) kierownica zablokowana wiec podlaczam komputer a tam blad w BSI B1026:86 sterring lock module
wyszukuje w necie brak jakichkolwiek informacji tylko znalazlem jedna w mazda 3 :
https://euroesi.mazda.co.jp/esicont/...21c387100.html
Sprawdzalem wymieniajac innego bo mialem dawce BSI i RSM, ale dalej to samo sprawdzalem w dawcy jakie napiecia ida do dego modulu w kierownicy i w moim nie ida takie same, stale jest takie same ale przy wciskaniu przycisku start w dawcy jest zmiana biegunow i przekierunkowanie na drugi kabel a w moim zadnej zmiany, kable sprawdzone wszystko wporzadku wchodza do modulu BSI a dalej to juz nie wiem..
Rozkladam rece bo co jeszcze moze byc.
Ma moze ktos schemat elektryczny tego forda chodzi o to co jest odpowiedzialne za to.
Acha jeszcze bateria mi padla w miedzy czasie i podlaczalem pod kable.
Bardzo prosze o pomoc wszystkich co maja jakiekolwiek pojecie co moze byc, kazdy trop bedzie sprawdzony.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez SRS ; 19-11-2017 o 16:02 Powód: wszyscy wiedzą że to Ford Focus 2011-2014 po to jest prefix
dragoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem