View Single Post
Stary 26-03-2014, 12:31   #1651
Raissa
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - po raz kolejny.

Witajcie Panowie,
proszę o poradę w kwestii usterek występujących w moim aucie, z góry wybaczcie jeśli opisuję coś niefachowo - jestem kobietą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i nie znam się zbytnio na kwestiach technicznych. Otóż od kilku miesięcy mojemu focusowi coś dolega, objawy są następujące: nierówna praca silnika podczas postoju np. na światłach, kopcenie, po odpaleniu rano w drodze dostaje czkawki i jakby mu mocy brakowało (objawy nasilają sie przy opadach deszczu czy zimie) ogólnie jeżdżę w mieście ale raz zapaliła mi się sprężynka na trasie ze Szczecina jednak auto nie zgasło natomiast podczas jazdy po przejechaniu około 70 km na obwodnicy przy prędkości pow. 100 km/h znowu pojawiła się nieszczęsna sprężynka i po kilku minutach auto zgasło podczas jazdy!! Po ponownym odpaleniu i zjechaniu z trasy dałam mu odpocząć, problem z kontrolką świecy na razie się nie pojawia ale jeżdżę na krótkich odcinkach i nie przekraczam z reguły 70 km/h. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie..
  Odpowiedź z Cytatem