Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 03-07-2013, 17:39   #284
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

A ja mam jak najlepsze zdanie o nowej Kudze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie będę się tu rozpisywał o wyglądzie bo to kwestia gustu, mi się bardzo podoba i tyleGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeżeli chodzi o jakość elementów w pierwszym rzędzie siedzeń to mam jak najlepsze zdanie. Wszystko fajnie dopasowane. Podsufitka wcale nie odstaje tak jak ktoś wcześniej napisał.
W drugim rzędzie brakuje lepszego wykończenia drzwi (tu mogły by być lepsze materiały).
Co do schowków: Cóż zawsze mogło by być więcej to racja, tego nigdy za wiele ale ogólnie nie jest źleGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Muszę bardzo pochwalić fotele które są super naprawdę wygodnie mi się jeździ (wersja Titanium).
Sterowanie głosem działa aczkolwiek przydałby się język polskiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jedno co mnie bardzo wkurza to brak fabrycznego miejsca na gaśnicę (podobnie w Mondeo). Właśnie myślę gdzie przybićgwoździa i ją zamontowaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak znacie jakieś patenty to dajcie znać.

Jedno mnie dziwiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja gdy dowiedziałem się o tak długich czasach oczekiwania na samochód po prostu podzwoniłem trochę po salonach. W ten sposób sprzedawcy wiedzieli jakiego samochodu szukam, w jakiej opcji itp. Gdy znalazł się podobny egzemplarz od razu go kupiłem. Od momentu telefonu do odebrania samochodu minęły ok 2-3 tyg. Do tego dostałem spory rabat. Nie ma sensu tyle czekać.
Tak jak Pisałem tydzień temu w Radomiu stoją dwie Kugi gotowe do odbioru od ręki, ktoś wspomniał wcześniej jeszcze o innym mieście. Czemu nie skorzystacie lub nie podzwonicie po innych salonach? Na pewno znajdziecie wam odpowiadający modelGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jako szczęśliwy użytkownik muszę stwierdzić że naprawdę warto ten samochód kupić, jest super. Nie zamieniłbym na żaden innyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Naprawdę polecam.

Co do konkurencji to jeżeli naprawdę bym nie mógł wziąć Forda to wybrałbym Hondę CRVGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Rav4 to dobry samochód ale jakoś do mnie nie przemawia.

Prosiłbym o radę w sprawie przybicia gwoździa aby zamocować gaśnicęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem