View Single Post
Stary 21-04-2014, 21:51   #360
Ciufa
ford::beginner
 
Imię: C.
Zarejestrowany: 14-02-2014
Skąd: mazowieckie
Model: S-Max Titek S +
Silnik: 2.0 EcoBoost PS 240KM
Rocznik: 2011
Postów: 17
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciufa, jeśli masz wersje 200KM to można wgrać soft od wersji 240KM i wtedy wrażenia poprawią się jeszcze bardziej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie mam 240 konną wersję i jest czad! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a co chcesz wgrywać w skrzyni? Chyba tylko aktualizację softu zrobić.
Gdzieś czytałem, że ktoś napisał, że wgrano mu nowy soft do skrzyni (nie wiem jak sprawdzić jaki mam) i jeszcze płynniej i ciekawiej...

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie mówię nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapraszam serdecznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdzie i kiedy?

Bump:
Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega Ciufa zadeklarował się, że stawia - no to może od razu Tobie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bywam w Wawce tylko moim maxem, więc było by mi smutno patrzeć jak pijesz sam...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jasne, zapraszam a koledze tedi_k coś się dla smaku wymyśli z mniejszą ilością procentów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do update PSa - trzeba wiedzieć, że po update softu skrzyni konieczne jest wykonanie obu procedur serwisowych. Tak dziwacznie zrobili, że po update samochód raz odpali a jak się go zgasi i próbuje drugi raz odpalić - to już się nie da bez wykonania adaptacji...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki - nie miałem pojęcia ale jakby nie chciał odpalić to chyba bym się nieźle wkurzył Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciufa jest offline   Odpowiedź z Cytatem