View Single Post
Stary 21-04-2024, 08:15   #8
sqrlek
ford::beginner
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 08-04-2018
Skąd: Zielona góra
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2.0pb
Rocznik: 2008
Postów: 15
Domyślnie Odp: Najlepsze radio do Mondeo

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W porównaniu brak podstawowych danych o radiach, wszystko spłycone do oględnego stwierdzenia Lepsze/gorsze "końcówki mocy".
Sony to nie tylko "końcówka mocy", do tego nie kazde przedliftowe Sony obsłuży BTAudio i USB.
O wersjach ze zmieniarkami i ich wadach jakoś nie wyłapałem.

Nazwanie dotykowego NXa jako niewiele lepsze radio od niedotykowego FX to brak znajomości tematu
Podobnie z resztą jak mówienie, że Sony nie miało wyjscia na subwoofer ( są i takie wersje).

Inny kwiatek "płyty SD"

I to po raptem szybkim przeklinaniu filmu.


W zasadzie, szkoda czasu.
Dziękuję za szczere słowo - niestety gdyby film miałby opisywać wszystkie szczegóły i warianty oraz dane techniczne każdego z Radia to prawdopodobnie trwałby 30 min i nikt by go nie obejrzał. Dlatego skondensowałem informacje do możliwie optymalnych

Bump:
Cytat:
Napisał Parch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla ludzi bez pojęcia o dostępnych w Mondeo mk4 rodzajach radio tego "trochę" natchnienia może i wystarczy. Filmik może i przez jakiś czas broniłby się na Facebooku, ale w gronie pasjonatów marki i modelu jest zwyczajnie kiepski merytorycznie. Brak jakichkolwiek informacji o DAB. Stawianie znaku równości dla kamery i srebrnych wstawek pomiędzy przyciskami oraz w pokrętłach jest nieuprawnione. Mowa o taniości sprzętu i łatwej dostępności jest nieuprawniona. Owszem, radia Sony może i są dostępne i w miarę tanie, ale te podstawowe, tj. chociażby bez DAB. W sumie już autor omawiając Blaupunkta NX zauważa, że radia te tanie nie są. I tak możnaby się właściwie do każdego omawianego aspektu "przyczepić". Oglądnięcie tego filmu na pewno nie zakończy żadnej dyskusji, które toczą się na fcp. A skoro tak, to w sumie jest to dzieło zupełnie zbyteczne.
Dokładnie się zgadzam - stawianie równości w korelacji kamera cofania-przyciski to mój błąd, który został popełniony na etapie tworzenia materiału.

Co do dostępności i ceny - niska cena i wysoka dostępność dotyczyła oczywiście właśnie radia Sony. W przypadku NX wspominam właśnie o dużo wyższych kosztach i to zgadza się w pełni z obecnie panującym trendem.

Niemniej dziękuję za słowa uwagi - to dla mnie bardzo cenna wiedza
sqrlek jest offline   Odpowiedź z Cytatem